Термінал збору даних Zebra MC3200 (MC32N0-GL2HCLE0A)

- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
20 201 грн.
Показати оптові ціни- Графік роботи
- Адреса та контакти
Опис
Термінал збору даних підвищеної міцності МС3200 є новинкою в серії терміналів МС 3000. Для зручного використання даного пристрою існує три форм-фактора даної моделі: конструкція блочного типу, що обертається скануюча голівка і конструкція пістолетного типу (GUN), що дає можливість використовувати МС 3200 в будь-яких завданнях. Ви можете вибрати одну з двох операційних систем Windows Embedded Compact 7.0 («Standart» або «Premium»), або Android Jelly Bean, підібравши ту, яка буде ідеально підходити під ваші бізнес-завдання, що значно спростить і зробить більш продуктивним працю ваших співробітників. А представлені три варіанти клавіатури на 28, 38 і 48 клавіш зроблять комфортною роботу в рукавичках при веденні великої кількості букв.
Не важливо, який штрих-коду вам потрібно відсканувати – Motorola мс 3200 однаково швидко впорається як з лінійними (1D), так і двовимірними (2D) штрих-кодами, навіть якщо товар зі штрих кодом може перебувати в неідеальному стані (забруднений або подряпаний) і розміщуватися на самих верхніх полицях приміщень, а не тільки у ваших руках. Але варто враховувати, що модель з лазерним сканером 1D можна підібрати по всіх форм-факторах, а що стосується імідж-сканера 1D\2D – він використовується в терміналі блочного типу і моделі з пістолетною рукояткою.
МС 3200 motorola працює на базі двоядерного процесора 800 МГц OMAP4 – стандартний, або на базі двоядерного процесора 1 ГГц OMAP4 – термінал преміум-класу. Об'єм пам'яті 512 МБ, флеш-пам'ять - 2 або 4 ГБ. Також є можливість використовувати додаткову карту SD об'ємом до 32 ГБ. Кольоровий 3-дюймовий TFT дисплей якісно відображає інформацію, як в сонячну погоду (наприклад, при прийманні товару на рампі), так і в магазинах і складах з тьмяним штучним освітленням. Термінал МС 3200 витримує падіння з висоти 1,20 м на бетонну поверхню. Рівень захищеності корпусу від пилу і вологи стандарту IP54 продовжить термін експлуатації вашого терміналу збору даних до максимуму.

- три типи конфігурації терміналу МС3200;
- ОС Windows або Android;
- варіанти клавіатур: 28, 38 і 48 клавіш;
- можливість комплектації лазерним сканером штрих коду і імідж сканером штрих коду;
- ударостійкий корпус;
- герметичність корпусу IP54;
- традиційне якість Zebra Technologies.
Зчитує модуль | Лазерний сканер 1D |
Процесор (ЦП) | Dual core 800 MHz Processor OMAP4 |
Операційна система (OC) | Windows Embedded Compact 7.0 |
Пам'ять | 512 MB RAM/2 GB Flash (Standard) |
Ергономіка | Стандартний корпус |
Сенсорна панель | Хімічно зміцнене скло, резистивний сенсорний |
Тип дисплея | 3.0 дюйма, кольоровий (TFT (320 x 320) |
Вага | 365г |
Розміри (ВхШхГ) | 190.4 мм x 81.9 мм x 45.2 мм |
Клавіатура | 28-кнопкова цифрова |
Параметри аудіо | Динамік, мікрофон, гарнітура (2,5 мм роз'єм) |
Роз'єм розширення | Слот Micro SD (підтримує до 32 Гб MicroSDHC) |
Дротові з'єднання | USB, RS-232 |
Бездротова передача даних | Bluetooth v2.1 з EDR і Wi-Fi IEEE® 802.11 a/b/g/n |
Основний елемент живлення | Li-Ion висока ємність 4800мАч |
Стандарт захисту | IP54 відповідно до специфікації IEC |
Робоча температура | Від -20 º c до 50ºC |
Стійкість до падінь | Багаторазові падіння з 1,2 м на бетон |
Ударостійкість | 500 падінь з висоти 0,5 м |
Характеристики
Основні | |
---|---|
Виробник | Zebra |
Країна виробник | США |
Скануючі характеристики | |
Тип зчитувального елемента сканера | Лазер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 201 грн.