Тензодатчик Keli UDN 50-500 кг

- В наявності
- Оптом і в роздріб
1 770 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 402-79-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тензодатчик Keli UDN 50-500 кг
Тензометрические датчики однокрапкового типу, виготовлені з алюмінію, мають поліпшену герметизацію. В основному застосовується при виготовленні торгових, підлогових ваг, а також дозуючого обладнання. Завдяки високим метрологічним характеристикам цей тип датчиків знаходить широке застосування в багатьох промислових системах ваговимірювання.
Рекомендований розмір платформи - 500х500 мм
Характеристики тензодатчиків UDN 50-500 кг
| Тип тензодатчика | Одноточковий |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Клас точності | C3 |
| Клас захисту датчика | IP65 |
| Якість | Normal |
| Номінальне навантаження (Емах) | 50,60,100,150,200,250,300,400,500 кг |
| Чутливість | 2.0±0.2 mV/V |
| Нелінійність | ±0.02% F. S |
| Помилка у показання приладу за рахунок гістерезису | ±0.02% F. S |
| Крип (30 хв) | ±0.02% F. S |
| Управління передачею ОБНУЛІННЯ | ±0.02% F. S/10ºС |
| Управління передачею ІНТЕРВАЛ | ±0.02% F. S/10ºС |
| Вхідний опір | 404±15Ω |
| Вихідний опір | 350±3Ω |
| Ізоляційне опір | ≥2000 МΩ |
| Номінальний діапазон робочих температур | -10~+ 40 º с |
| Експлуатаційний діапазон температур | -20~+ 60 º с |
| Допустимий перевантаження | 150% F. S |
| Руйнівне навантаження | 200% F. S |
| Напруга живлення | 10~12 V постійний струм |
| Кабель | Довжина - 1,8 м, діаметр - Ø5мм |
| Максимальний розмір платформи | 500х500 мм |
Переваги нашої компанії
![]() |
Схема роботи з клієнтом гранично проста: спочатку ви отримуєте безкоштовну консультацію перед покупкою, а також поради щодо підбору обладнання під ваші задачі. |
![]() |
Наступним кроком є оформлення замовлення, який підтверджує наш менеджер. Доставка проводиться в зазначені терміни. |
Купуйте Тензодатчик Keli UDN 50-500 кг «Smartscan.com.ua»!
Як купити Тензодатчик Keli UDN 50-500 кг в інтернет-магазині Smartscan.com.ua?
![]() |
![]() |
|
![]() |
|
| Зробіть замовлення на сайті або за телефоном | Наш менеджер зв'яжеться з вами | Оплатите замовлення зручним способом | Доставка: Нова пошта, самовивіз, кур'єр. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KELI |
| Країна виробник | Китай |
| Одиниця виміру навантаження | Тонна |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP65 |
| Максимальна робоча температура | 40 °С |
| Мінімальна робоча температура | -10 °С |
- Ціна: 1 770 ₴





